Produkt dnia
FLamenco Chill - V/A - digipack
FLamenco Chill - V/A - digipack
123,00 zł 100,00 zł
szt.
Flamenco Chill 2 - V/A - digipack
Flamenco Chill 2 - V/A - digipack
99,00 zł 80,49 zł
szt.
Barcelona - V/A - digipack
Barcelona - V/A - digipack
44,00 zł 35,77 zł
szt.
Flamenko Bueno
Flamenko Bueno
44,00 zł 35,77 zł
szt.
V/A "Brazilounge"  - 2 CD
V/A "Brazilounge" - 2 CD
49,00 zł 39,84 zł
szt.
Fado de Lisboa - V/A
Fado de Lisboa - V/A
69,00 zł 56,10 zł
Radio Brasil - V/A
Radio Brasil - V/A
29,00 zł 23,58 zł
szt.
Por el Amor al Flamenco - 2 CD
Por el Amor al Flamenco - 2 CD
49,00 zł 39,84 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
SKLEP - zasady i regulamin

 

WEJŚCIE DO SKLEPU:ZASADY:

Informacje dot. naszego sklepu z hiszpańską muzyką (nie licząc portugalskich i latynoskich wyjątków).

1. Gwarancje bezpieczeństwa.
Posiadamy certyfikat zabezpieczeń Rapid SSL CA identyczny jaki używają banki i najlepsze sklepy internetowe. Rozpoznasz to po komunikacie zielonej kłódki w pasku adresu strony, która wyświetla się w momencie kliknięcia na "koszyk" na pierwszym etapie zakupów. Poza tym Iberia records zrzeszona jest w Związku Producentów Audio i Video.

2. Rejestracja.
Zakupy można robić bez rejestracji, ale zarejestrowany użytkownik po dokonaniu pierwszego zakupu otrzymuje 5% rabatu na zakupy do końca kolejnego roku kalendarzowego. Po dokonaniu zakupów w kolejnym roku rabat zostaje automatycznie przedłużony. Taka procedura wynika tylko z przyczyn technicznych. Rejestracja wiąże się z otrzymywaniem newsletterów (ok.1 lub 2 razy w miesiącu). Będąc zarejestrowanym użytkownikiem można dodatkowo monitorować status przesyłki.

3. Jak wejść do sklepu?
Pełna oferta znajduje się w zakładce SKLEP (po lewej stronie).

4. Koszt dostawy.

- przy dostawie Pocztą Polską i płatności przelewem - 17 pln (przy zamówieniu powyżej 399 pln dostawa gratis)

- przy dostawie Pocztą (płatność za pobraniem) - 17.99 pln   (przy zamówieniu powyżej 399 pln dostawa gratis!
- przy dostawie kurierem - i płatności przelewem - 19 pln (przy zamówieniu powyżej 399 dostawa gratis!)
- kurierem za pobraniem - 19,99 pln (przy zamówieniu powyżej 399 pln dostawa gratis!)
- odbiór osobisty w Księgarni Hiszpańskiej we Wrocławiu - ul. Szajnochy 5 (wejście od przejścia z Pl. Solnego) - 0 pln

W opcjach "za pobraniem" koszty są wysokie, ale niezależne od nas.

5. Czas dostawy.
Wszystkie zamówienia złożone do godz. 12 00 (w opcji "przelew online" bądź "kurier za pobraniem") na produkty dostępne w opcji "wysyłka 24h" wysyłane są tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 12 00 mogą być zrealizowane dopiero dnia następnego (choć czasem też tego samego). W pilnych sytuacjach możliwość wysyłki tego samego dnia polecamy skonsultować telefonicznie (663 665 399). 
Zależnie od wybranej opcji dostawy (kurier, poczta) czas trwania samej dostawy wynosi zwykle od 1. dnia roboczego (kurier) do kilku (poczta).

6. Zakupy zbiorowe 
W przypadku zakupów hurtowych (np. dla grup tanecznych czy zakładów pracy) istnieje możliwość negocjowania cen!
 
7. Dane do przelewu.
Dane polskiej siedziby firmy:

IBERIA RECORDS
ul. Braci Gierymskich 68
51-640 Wrocław
 

Tel. + 48 663 665 399 

NIP 898-113-55-47
REGON: 020693418


 
W przypadku szczegółowych pytań prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów (poniżej)! Jeśli nie będzie zawierał on jakiejś niezbędnej Państwu informacji, prosimy (podobnie jak w przypadku ew. reklamacji) o kontakt pod adresem iberiarecords@iberiarecords.com
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


REGULAMIN ZAKUPÓW


1.
"Sklep internetowy Iberia records" należy do wydawnictwa muzycznego Iberia records. Iberia records (członek stowarzyszenia ZPAV), z polską siedzibą we Wrocławiu przy ul. Braci Gierymskich 68, kod pocztowy 51-640, oprócz podstawowej działalności merytorycznej, w tym zarządzania licencjami hiszpańskich zespołów mających podpisane ekskluzywne (na wyłączność) kontrakty z Iberia records, działalności publishingowej oraz prowadzenia sprzedaży za pośrednictwem sieci handlowych: Empik, Media Markt, Saturn itp oraz sklepów internetowych (Merlin.pl, Amazonka.pl itp.) prowadzi dodatkowo sprzedaż detaliczną z własnej strony internetowej określoną poniższymi zasadami.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT. Aby otrzymać fakturę należy wypełniając formularz zamówienia na stronach sklepu - w polu "informacje dodatkowe" - wpisać "faktura".

5.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym priorytetowym, bądź opcjonalnie za pośrednictwem firmy kurierskiej USP (Apaczka). Zamówienie realizujemy najpóźniej jeden dzień roboczy po wpłynięciu wpłaty na nasze konto. W efekcie otrzymują Państwo przesyłkę w terminie od 1 do 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia i dokonania płatności.

6.
Oprócz opcji płatności "za pobraniem" (przy odbiorze) podstawową formą płatności jest przelew. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego.Od dnia 18 kwietnia 2011 r. możliwa jest płatność kartą płatniczą oraz usługa e-przelew.

7.

Nie odpowiadamy za ewentualne opóźnienia w dostawie przesyłek zawinionych przez dostawcę (Poczte Polską lub firmę kurierską), aczkolwiek dokładamy wszelkich starań, by zgłoszony nam ewentualny problem z dotarciem przesyłki rozwiązać za naszym pośrednictwem. W przypadku informacji o opóźnieniu wysyłamy Państwu drogą elektroniczną skan potwierdzenia nadania przesyłek. W przypadku niedostarczenia przesyłki przez dostawcę reklamacje prosimy kierować na adres iberiarecords@iberiarecords.com

8.

Reklamacje i zwroty. Jeśli dostarczony towar nie odpowiadałby zamówionemu lub opisowi w karcie produktu (zdarzyło się to tylko raz) właściwy towar wyślemy ponownie. W powyższym przypadku, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep. Klient ma też prawo do odstąpienia od umowy zakupu i zwrotu nieużywanego (w przypadku CD nierozfoliowanego) towaru w terminie 14 dni od daty dostarczenia przez nas towaru. Niemniej nie zwracamy wtedy kosztów dostawy jaką poniósł klient lub potrącamy ją, gdy koszt dostawy ponieśliśmy my (zależnie od formy płatności i dostawy). Przelew zwrotny realizujemy w ciągu 7 dni od daty pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. 

9.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl